esmaspäev, juuni 12, 2006

Valupress ja pressivalu

Me siin eile mõtlesime, et Postimees peaks ikkagi vallandama enda ebaprofessionaalsed sulevurrid. Bahovski näiteks - kes ei tee IKKA VEEL vahet homosuhetel ja pederastial. Või Pulleritsu - rassistlike vaadetega seksistist keigari, kes oleks juba aastaid tagasi pidanud endale uued prillid sebima... nüüd hakkab vaikselt juba hilja olema, sest see 80-ndate trend, mida vana kannab, on jälle hakanud moodi tulema. Enivei jääksid järele siis vaid fotograafid, kellest polekski ehk vaja kedagi vallandada, kuivõrd Protsin näikse juba olevat kinga saanud. Nii jääks pseudo-uurivast ämberväljaandest järele pildiraamat, mida võiks isegi koju tellida.

Ja siis me mõtlesime veel, et Isamaa ja Res Publica ühinemisjärgne nimi võiks olla PDÜ - Päris Debiilide Ühendus. Rahvasuus muganduks see ilmselt kohe Pede Üüks ja kõik oleksid häppi.

Lisaks ütles minu assistent, et pilt, mille ETV sai samalt ürituselt sama helikopteri pealt, mis meiegi, oli kõikumise tõttu eetris täiesti mittevaadatav. Nii et TRUST CANON OPTICAL IMAGE STABILIZER ja piinlikud eetrihetked jäävad ära. Nagu meil.

Ja veel: minu MSNis on kõrvuti kaks tegelast:
Arian - ei müü midagi
Meelis ei müü enam CANON 70-200F4L